• Sechevyh streltsov, 77, Kiev city, Ukraine, 04053
  • +38 (097) 706-38-88 / +38 (063) 706-38-88
  • Sechevyh streltsov, 77, Kiev city, Ukraine, 04053
  • +38 (097) 706-38-88 / +38 (063) 706-38-88

Школа майбутнього

Школа майбутнього

$ 1325000 Потрібно зібрати

Пожертвуйте і збудуйте “Школу майбутнього”
Спеціалізована школа. Фокус даної школи буде спрямований на навчання та соціалізацію дітей з синдромом Дауна.
1325000 дол, зібрано 102 767 дол

БО МБФ «Разом все здолаємо» працює ще над одним важливим проектом для діток, це відкриття спеціалізованої школи. Фокус даної школи буде спрямований на навчання та соціалізацію дітей з синдромом Дауна. Такі діти живуть поруч з нами, але ми можемо ніколи їх не бачити, адже батькам без спеціальної підготовки важко самостійно навчати особливу ​​дитину. Наявність і зростаюча кількість інклюзивних шкіл, на жаль, не може в повній мірі вирішити цю проблему, адже далеко не всі дітки з синдромом Дауна можуть навчатися у звичайній школі, поруч з іншими дітьми. Відкриття такої школи подарувало б надію багатьом сім’ям, адже таким чином, вони отримали б шанс допомогти дитині зрозуміти цей світ, і як вона може реалізувати себе в ньому. Насправді, вже багато досліджень показали, що особливі діти відрізняються не тільки своїм нестандартною поведінкою і, можливо, фізичної обмеженістю, вони також відрізняються мисленням і мають свої неймовірні таланти і вміння, які обов’язково потрібно бачити і розвивати. Вже багато країн світу перестали називати таких людей хворими, навпаки вони бачать їх унікальність, що допомагає соціалізувати цих діток і дати їм можливість повноцінно життя і розвиватися в навчальних закладах та на робочих місцях.

У «Школі майбутнього» будуть викладатися як загальноосвітні предмети, так і ті предмети, які необхідні особливим дітям. Таким чином, вони будуть вчитися краще розуміти інших людей і взаємодіяти з ними. Метою школи тобто не ізоляція дітей з синдромом Дауна, а активна їх підготовка до життя в соціумі. Для цього ми будемо шукати вузькопрофільних фахівців, і людей з великим добрим серцем, щоб вони не тільки розуміли своїх учнів, а й ставали для них кращими друзями, на яких завжди можна було б покластися.

Освітній процес буде здійснюватися відповідно до державної навчальної програми, плюс буде присутній комплекс інших необхідних предметів. Ви можете допомагати нам вже зараз в досягненні цієї мети, і стежити за тим, як день за днем ​​плани втілюються в життя.

Здача школи в експлуатацію запланована на 2021 рік. Тому у нас з вами ще є трохи часу, для того, щоб зібрати потрібну суму і побудувати школу, на яку чекають сотні українських сімей. Ми не можемо в повній мірі зрозуміти складність ситуації, в якій вони перебувають, але ми можемо спробувати максимально полегшити її.