• Sechevyh streltsov, 77, Kiev city, Ukraine, 04053
  • +38 (097) 706-38-88 / +38 (063) 706-38-88
  • Sechevyh streltsov, 77, Kiev city, Ukraine, 04053
  • +38 (097) 706-38-88 / +38 (063) 706-38-88

Рідний дім

Рідний дім

$ 6025320 Потрібно зібрати

Пожертвуйте і збудуйте комплекс “Рідний дім”
Житловий комплекс з центром соціального медичного обслуговування для людей з обмеженими можливостями старшої вікової категорії “Рідний дім”
6025000 дол, зібрано 325 363 дол

Фахівцями-волонтерами Фонду «РАЗОМ ВСІ здолаємо» розробляється проектна документація на перспективне будівництво житлового комплексу з центром соціального медичного обслуговування на 87 домоволодінь для людей з обмеженими можливостями старшої вікової категорії.

На сьогоднішній день в Україні проживає величезна кількість людей похилого віку, яка не може самостійно про себе піклуватися в силу перенесених травм, інвалідності та іншого. Соціальної підтримки з боку держави для таких людей не передбачено, в силу чого вони залишаються наодинці зі своїми потребами і проблемами. Добре, коли є хоч хтось із близьких родичів, хто може елементарно приготувати поїсти, сходити за продуктами і ліками, а також зводити до лікаря, в разі потреби. Але що робити тим, у яких зовсім немає близьких або рідних людей поруч? Ми не можемо залишатися осторонь цієї проблеми, і хотіли б організувати центр житлового типу для таких людей з обмеженими можливостями. Адже вони дуже сильно потребують підтримки та піклування.

Територія центру буде складатися з адміністративного корпусу, самих будинків, лікувально-оздоровчого корпусу, а також з відкритих і закритих майданчиків для дозвілля та відпочинку. Тут проживаючі будуть відчувати себе як вдома, потрібними і любимими. До того ж, це прекрасна можливість для того, щоб обзавестися новими знайомствами і побудувати міцні взаємини.

Подібних центрів на території України немає, і, наскільки нам відомо, не планується. Таким проектом ми хочемо привернути увагу інших фондів до цієї проблеми, щоб вони також могли приймати участь у добрій справі для людей похилого віку з обмеженими можливостями. Нашою метою є надання масштабної допомоги всім, хто має в цьому потребу. Занадто багато в нашій країні проблем, про які не йде мова, але від цього вони не перестають існувати. Разом з вами ми маємо шанс змінювати цей світ на краще і створювати таку країну, де кожен почуватиметься значущим і не залишеним. Це цілком досяжні цілі, якщо вже сьогодні починати робити навіть маленькі кроки назустріч до них. Приєднуйтесь, будь-яка ваша посильна допомога дуже цінна, і вона дарує розуміння того, що ми не одні хочемо змін і прагнемо до них.

Запланований запуск проекту I-квартал 2020 року. Орієнтовна кошторисна вартість – 168 700 000 гривен / 6 025 000 доларів США.