• Sechevyh streltsov, 77, Kiev city, Ukraine, 04053
  • +38 (097) 706-38-88 / +38 (063) 706-38-88
  • Sechevyh streltsov, 77, Kiev city, Ukraine, 04053
  • +38 (097) 706-38-88 / +38 (063) 706-38-88

ПРО ФОНД

НАША КОМАНДА

Разом все здолаємо

Голова Правління та засновник

Голова Наглядової ради

Бухгалтер фонду

Юрист-волонтер

ЦІКАВІ ФАКТИ

Про діяльність нашого фонду

Допомога Україні

Зібрані кошти використовуються для потреб українців

Наші благодійники

Компанії та небайдужі з усіх куточків Світу

Цільова допомога

Дітям, похилим, людям в біді, на перспективні проекти

Наша гордість

Рука допомоги вже протягнута більш як 470 нужденним.

НАША ІСТОРІЯ

Створення фонду

Трагічні події на сході країни послужили поштовхом для створення Фонду допомоги дітям БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РАЗОМ ВСЕ ЗДОЛАЄМО» в 2014 році.

Відчайдушно намагаючись зрозуміти, чим допомогти постраждалим дітям, Вікторія прийняла просте рішення. Тих, хто вижив у цій трагедії і переїхали, потрібно відвернути грою хоча б на п’ять хвилин кожен день і, таким чином, допомогти їм подолати наслідки пережитого.

У свій перший рік роботи Фонд «РАЗОМ ВСЕ ЗДОЛАЄМО» надав допомогу 25 дітям і уклав 15 договорів з юридичними особами, серед яких є компанії, які є постійними благодійниками фонду ось уже на протязі 5 років. Починаючи з другого року роботи фонду обсяг наданої допомоги постійно збільшується, розширюється географія надання допомоги, зростає кількість корпоративних і приватних благодійників.

За різними незалежними від Фонду причин, побудувати перший ігровий парк в Чернігові вдалося тільки через рік по тому. За цей час зрозумівши, що гра важлива для всіх дітей України, і згадавши про свій дитячий досвід і відсутність місця для прогулянок та ігор з сестрою-інвалідом, Вікторія почала роботу зі створення ігрових просторів для дітей будь-якого віку і можливостей.

Фонд «РАЗОМ ВСЕ ЗДОЛАЄМО» реалізував свій перший проект в рідному місті Вікторії, Чернігові.

дитячий майданчик Чернігів
перший дитячий майданчик фонду

На сьогоднішній день Фонд профінансував десятки проектів з профілактики соціального сирітства, підтримки сімей, які виховують дітей з порушеннями розвитку та освітніх програм для фахівців і ще 3 програми запущені.

Перший Центр підтримки сім’ї, який надає допомогу сім’ям дітей з такими діагнозами як аутизм, ДЦП та Синдром Дауна, був відкритий в жовтні 2018 року в Чернігові.

центр підтримки Чернігів
центр підтримки Чернігів

Далі планується реалізація трьох довгоочікуваних проектів, серед яких відкриття центру реабілітації, центру по догляду за людьми похилого віку, та спеціалізованої школи для дітей із Синдромом Дауна. На сьогоднішній день кількість реабілітаційних центрів України для дітей-інвалідів можна злічити на пальцях однієї руки, враховуючи те, що складні операції проводяться мало не щодня як у вітчизняних так і в закордонних медичних закладах. Розуміючи цю ситуацію, ми запланували  масштабний проект на 2019-2021 рр., який має на меті допомогти багатьом українцям повернутися до щасливого повноцінного життя.

Що стосується центру для людей похилого віку, то це також гостра необхідність із якою зіштовхнулася Україна, і її терміново потрібно вирішувати. Запланована дата реалізації – 2020 рік.

Будівництво школи для дітей із синдромом Дауна заплановане на 2021 рік. Ми плануємо навчати і залучати не широких а вузьких спеціалістів, які будуть добре розбиратися перш за все у специфіці хвороби і у тому, як вона впливає на дитину. Це допоможе не тільки якісно викладати матеріал, але й створити усі необхідні умови для того,  щоб такі дітки почували себе потрібними та значимими.

У 2019 Фонд відзначив свій перший ювілей. За ці роки фонд надав допомогу понад 470 дітям на загальну суму більш, 4 890 000 $.

Всі добрі справи, які робляться на благо людського життя на цій планеті, не можуть бути непоміченими нашим Найвищим Творцем.

Дякую вам за допомогу. Ми потребуємо вашої підтримки.

НАШІ БЛАГОДІЙНИКИ

Нам допомагають.