• Sechevyh streltsov, 77, Kiev city, Ukraine, 04053
  • +38 (097) 706-38-88 / +38 (063) 706-38-88
  • Sechevyh streltsov, 77, Kiev city, Ukraine, 04053
  • +38 (097) 706-38-88 / +38 (063) 706-38-88

Місією благодійного фонду «Разом все здолаємо» є безкорислива допомога людям різного віку у їх непростих життєвих ситуаціях. Кожен бачить і знає, як багато тих, хто потребує фінансової підтримки під час боротьби з хворобою, реабілітаційного періоду, та у ситуації, коли залишаєшся сам на сам зі своїми потребами, і зовсім немає кому простягнути руку допомоги. Наша діяльність направлена на залучення добровільних пожертвувань, та направлення їх до людей, які мають у цьому нужду. На сьогоднішній день, ми маємо декілька постійних компаній-партнерів, які допомагають у фінансуванні активних проектів та у покритті організаційних витрат. Ціллю є поширення інформації про наш фонд, щоб ще більше фізичних та юридичних осіб мали можливість приймати участь у доброму ділі.

На кого направлена наша діяльність?

Ми намагаємося відходити від концепції поодинокої допомоги, тому що на це йде дуже багато часу, якого нажаль немає у таких же людей, очікуючих на порятунок. Тому, вирішили масштабувати свою діяльність, щоб охопити більшу кількість тих, хто потребує підтримки. У планах фонду будівництво реабілітаційних центрів європейського зразка для тих, хто вже пережив серйозні хірургічні втручання, а також центрів для людей похилого віку, які не в змозі самостійно про себе піклуватися. Однією з грандіозних цілей є відкриття спеціалізованої школи для дітей із синдромом Дауна. Таких закладів в Україні практично немає, але статистика показує, що людей із такими потребами більшає з кожним  днем, через що їх сім’ї змушені роками збирати захмарні суми, щоб отримати допомогу закордоном. Ми віримо і знаємо, що відкриття перерахованих центрів є реальним і разом з вами, цього можна досягти вже найближчим часом. Тому давайте зробимо це пліч о пліч, адже навіть невеликі суми зібрані разом можуть творити дива.

Перспектива місії

На найближчий час у планах фонду «Разом все здолаємо» є декілька проектів, які перераховано вище. Але то лише початок, і зупинятися на досягнутому ми не збираємося, тому після будівництва і налагодження роботи цих закладів, плануватиметься відкриття інших спеціалізованих установ по всій Україні. Їх перевагою буде те, що нарешті українці зможуть отримати у вільному доступі таку необхідну допомогу, про яку більшість із них сьогодні може тільки мріяти.

Якщо ви хочете стати частинкою нашої дружної команди, і змінювати цей світ на краще, зв’яжіться з нами за вказаним номером телефону. Ми чекаємо кожного, адже без вас у нас нічого не вийде.